VĚDECKO-TECHNOLOGICKÝ PARK OSTRAVA, A.S.
  CZ EN
community@ms-ic.cz +420 597 305 999
záhlaví
Nacházíte se:  Úvod Novinky Jsme partnery 2. ročníku GREEN LIGHT

Jsme partnery 2. ročníku GREEN LIGHT

záhlaví

 
29.10.2014

Jsme partnery 2. ročníku GREEN LIGHT

Jsme partnery 2. ročníku GREEN LIGHT

 

Druhý ročník startup akcelerátoru GREEN LIGHT čeká na Vaše nápady Program, který realizují ostravské vysoké školy za podpory Moravskoslezského kraje poskytuje všem zájemcům podporu pro rozjezd jejich podnikatelského nápadu.

A nemusí jít pouze o rozjezd technologického či IT projektu, tzv. startupu. V loňském roce v programu uspěly tak různorodé nápady jako elektrický skateboardchytrá zásilková krabice z lepenky nebo webová aplikace, která dokáže využít map obcí k tomu, aby mohla upozorňovat občany na změny v územním plánu či na nově plánované stavby. Co vám účast v programu GREEN LIGHT přinese?

  • Možnost výhry některé z cen v celkové hodnotě přes 150 tisíc Kč
  • Možnost prezentovat se před investory, médii a veřejností na největší startupové akci v kraji: GREEN LIGHT Startup Show (únor 2015)
  • Možnost start-up výjezdu do Izraele, Brazílie či USA!
  • Celý program je ZDARMA

Jak se můžete zúčastnit? Stačí do 9. listopadu vyplnit jednoduchou přihlášku na webu: http://greenlight.vsb.cz/ Šanci má až 10 projektů!

Případné dotazy rád zodpoví a na vaše nápady se těší: Ing. Jan Jůzl Koordinátor programu GREEN LIGHT Podnikatelský inkubátor - Centrum podpory inovací jan.juzl@vsb.cz
 zpět