VĚDECKO-TECHNOLOGICKÝ PARK OSTRAVA, A.S.
  CZ EN
community@ms-ic.cz +420 597 305 999
záhlaví
Nacházíte se:  Úvod Novinky VELETRH Věda Výzkum Inovace

VELETRH Věda Výzkum Inovace

záhlaví

 
27.11.2015

VELETRH Věda Výzkum Inovace

VELETRH Věda Výzkum Inovace

Veletrh Věda Výzkum Inovace se uskuteční 9.-11.3.2016 v Brně.

Veletrhu Věda Výzkum Inovace byla udělena záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Cílem Veletrhu Věda Výzkum Inovace je vytvoření nové interdisciplinární platformy propojující vědeckou a výzkumnou sféru s podnikatelským prostředím. Poskytnout příležitost školám, firmám, výzkumníkům a vědeckým týmům alespoň jednou za rok fyzicky představit výstupy své práce odborné i široké veřejnosti. Na veletrhu se budou prezentovat především vysoké školy, inovační firmy, vědecko-technické parky a centra, vědecké týmy, samostatní výzkumníci, instituce a další organizace a společnosti, bez jejichž pomoci by výzkum, vývoj, inovace a jejich zavedení do praxe nebylo možné. Návštěvníci budou mít možnost se seznámit s jejich činností a s ukončenými, právě probíhajícími, nebo plánovanými projekty.

Buďte hrdí na výsledky své práce. Vyjádřete svůj zájem o účast na veletrhu. Nezávaznou přihlášku naleznete zde – přihláška
Termínový bonus 20% sleva - vystavovateli, který se přihlásí k účasti do 11.12.2015 a uhradí registrační poplatek a 30% ze základní ceny plochy (vč. DPH) bude při doúčtování plochy (vč. příplatku) poskytnuta sleva (viz. výše).

Pomozte nám naplánovat dostatečné zastoupení vystavovatelů. S kým se chcete potkat právě Vy? Uveďte zde – vystavovatelé

Více informací naleznete na www.vvvi.cz nebo na telefonním čísle +420 575 570 652 nebo +420 605 035 647.


 
 zpět